KURUCU HAKKINDA

Ceylan Kalyon | Kurucu
Ceylan Kalyon | Linkedin

Bir iletişim profesyoneli çiçekçilik sevdasına tutulursa…

Üniversite yıllarında başlayan kariyerimde iletişim disiplini çerçevesinin içine; kurumsal iletişim, iç iletişim, marka iletişimi, medya ilişkileri, basın-yayın, dergi editörlüğü, reklamcılık, sosyal medya yönetimi ve tabii ki en sevdiğim işi, sosyal sorumluluğu yerleştirdim.

İletişim ajanslarıyla başlayan kariyerim gazeteler, dergiler, ulusal ve global markaların iletişim departmanlarında çeşitli pozisyonlarda devam etti. Kariyer yolculuğumda hayalimi hep, “Bir gün mutlaka!” diyerek erteledim. Hayalimi gerçekleştirmeye karar vermem ise; global bir sosyal sorumluluk projesinde gönüllü görev almam sonrasında oldu. Bir iletişim profesyoneli olarak Hatay’da mülteci çocuklar için görev yaptım. Görev aldığım aylar boyunca ne için yaşadığımı düşünecek çok vaktim oldu. İstanbul’a döndükten sonra ise hayalimi ertelememeye karar verdim.

Becerilerimi kariyer birikimimle birleştirerek beni en çok mutlu eden şeyi yapmak için çalışmaya başladım. Çiçeklere dokunmak, doğayı seyretmek, toprakla uğraşmak… Temel Çiçekçilik Eğitimi aldım.

Rotamı can-ı gönülden farklı bir yöne çevirdim ve AFLODAY’i kurdum. 

İletişim becerilerine güvenen bir iletişim profesyoneli, koçluk mesleğinin inceliklerine hakim bir koç, çiçeklere & doğaya & yeşile aşık bir kadın olarak; çiçek tasarımını iletişim disiplini ile birleştirdim ve şimdi insanların hayatlarını yeniden tasarlamalarına ilham verecek iletişim eğitimleri veriyor ve çiçek tasarımcılığı yapıyorum.

Akademik eğitimim ise şöyle; Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi ardından Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişimi yüksek lisans programını tamamladım. Uluslararası Koçluk Federasyonu onaylı bir koçum, birçok kişisel gelişim ve çiçek tasarımı eğitimine katıldım.

Bugün hala üye olduğum ve gönüllü olarak çalıştığım birçok dernek var.  Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’nın ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın kalbimdeki yeri ise bambaşkadır.

Ceylan Kalyon

Ceylan Kalyon

Referanslarımız

İletişim Bilgileri

info@afloday.com

Etiler Mah. Tepecik Cad., Edincik Sk.No:3 /2, 34337 Beşiktaş/İstanbul

Takip Edeyim

Bir "TIK" Yakındayız

Please publish modules in offcanvas position.